0

O nas

O NAS

Firma "Końskie Zdrowie" oferuje pasjonatom sprzęt jeździecki, artykuły pielęgnacyjne, pasze, odżywki oraz wsparcie weterynaryjne dla koni i domowych czworonogów. Proponowane przez nas produkty pochodzą od najlepszych światowych producentów. Są to artykuły sprawdzone i wysoko cenione zarówno przez hodowców, jak i indywidualnych właścicieli.

W  "końskiej branży" mamy duże doświadczenie - tymi pięknymi zwierzętami zajmujemy się od 1992 roku. Obecnie w naszej stajni zapewniamy dach nad głową ponad 30 wierzchowcom. Przez ubiegłe lata poznaliśmy, co jest dla nich najlepsze - dzięki odpowiedniej pielęgnacji nasze konie zwyciężają w zawodach coraz wyższej rangi - czytaj więcej na stronie Klubu Jeździeckiego FART:Także Ty dzięki dobrze dobranej paszy, składnikom dodatkowym i artykułom pielęgnacyjnym dostarczysz swojemu zwierzęciu tego, czego potrzebuje, w zamian otrzymując jego zdrowie oraz moc niezapomnianych wrażeń podczas wspólnie spędzonych z nim chwil.

W zakresie specjalistycznych usług weterynaryjnych konsultacji udziela

Lekarz Weterynarii, specjalista chorób koni - dr Aldona Kucharska, tel: 607 568 412

Lekarz Weterynarii Monika Mączka tel 667-956-789

Nasza firma to coś więcej niż tylko sklep. Współpracujemy z organizacjami walczącymi o prawo zwierząt do wolności od głodu, pragnienia, strachu, bólu i chorób. Wspieramy Fundacje "Zwierzę Nie Jest Rzeczą""Stacyjka Maltusia", "Azyl św. Franciszka", "Nasza Szkapa", "Koński Dar"

Sponsorujemy także imprezy jeździeckie, takie jak zawody westernowe w stajni "SALOPA"
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania - kontaktuj się z nami, na pewno odpowiemy !!!
tel: 667-956-789

e-mail: horsepower@horsepower.pl, konskiezdrowie@gmail.com

Znajdź nas na Facebooku:

 


Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]